Meble drewniane czy metalowe – które wybrać?

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » czw sie 17, 2017 3:35 am

Zastanawiam się nad wyborem nowych mebli do mieszkania w starej kamienicy, do którego chce się wprowadzić za około pół roku. Jest to całkiem spory metraż i pewnie, gdybym się zdecydowała na tradycyjne meble, to okazałoby się, że giną w pomieszczeniach. Dlatego chce coś z zębem, dużego, tylko nie wiem, czy lepsze będą meble drewniane czy metalowe?

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » czw sie 17, 2017 4:07 am

To już kwestia gustu, bo ludzie mają różne wymagania jeśli chodzi o sprzęt meblowy. Ja bym akurat została przy tradycyjnym wykończeniu jakim są meble drewniane. Wydaje mi się, że i łatwiejsze w utrzymaniu są. Co do wyboru sprzedawcy to zdecydowanie polecam sklep mebleramadan.pl, wśród których można znaleźć prawdizwe perełki.

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » czw sie 17, 2017 4:51 am

To coś dla mnie...

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » czw sie 17, 2017 6:38 am

Perełki to mało powiedziane, bo można tam znaleźć prawdziwe dzieła sztuki meblowej. Zajrzyjcie tutaj http://mebleramadan.pl/kolekcje, jakie cudowne są to meble. Są dostępne zarówno wersje drewniane, jak i meble metalowe, wszystko po to, żeby klient poczuł się, że ma duży wybór.

Awatar użytkownika

Postautor: Arnie » czw sie 17, 2017 8:35 am

To świetny sklep indyjski, gdzie wyposażysz swoje pomieszczenia. Oczywiście po nic nie musisz jechac sama, bo zamówione meble dostarczają pod wskazny adres. Zajrzyj tutaj http://mebleramadan.pl/ i sprawdź jak dużo tego wszystkiego jest.

Postautor: MichealOn » czw sie 17, 2017 9:20 am

No jest w czym wybierać, nawet lustra w tym stuly są dostępne. Kiedyś byłem w hotelu, który był tematycznie związany z Indiami i muszę przyznać, że świetnie to wyglądało. Jeśli ktoś ma gust i wie, jak ze sobą powiazać różne elementy w takim stylu to może wyjść z tego niezły pokoik, czy salon :)))

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia